News

Artūras Gudaitis drafted 47 pick by Philadelphia 76ers in 2015 NBA draft

July 07, 09:43

Artūro Gudaičio svajonė išsipildė. 22 metų 210 cm ūgio vidurio puolėjas išgirdo savo pavardę NBA naujokų biržoje. 47-uoju šaukimu jį pakvietė „Philadelphia 76ers“ klubas. Kaip ir buvo planuota, pirmuoju šaukimu „Minnesota Timberwolves“ pasirinko Karlą Anthony Townsą, o iš europiečių aukščiausią šaukimą gavo ketvirtuoju pakviestas latvis Kristapas Porzingis.

 

„Galėjome pašaukti Artūrą 33-uoju šaukimu, bet manėme, kad pavyks jį pagriebti 47-uoju”, – sakė „76ers” krepšinio operacijų prezidentas Samas Hinkie.

Paskutinę savaitę prieš NBA naujokų biržą A.Gudaitis dalyvavo bent penkių klubų peržiūrose San Antonijuje, Detroite, Fynikse, Klivlande ir Bostone.

Po paskutinės peržiūros „Celtics“ stovykloje A.Gudaitis būtent Bostone per televiziją stebėjo naujokų biržos ceremoniją.

Gerų NBA atstovų atsiliepimų sulaukusiam lietuviui kaip tik ir buvo prognozuojamas šaukimas antrajame naujokų biržos rate.

„Geras šaukimas. Filadelfija stebės jo pažangą“, – per tiesioginę ceremonijos transliaciją sakė NBA apžvalgininkas.

A.Gudaitis prieš NBA naujokų biržą pripažino, kad yra pasiruošęs atvykti į komandą iškart, jei ji to pareikalautų, tačiau norėtų dar bent vieną sezoną pasitobulinti Europoje.

Paskutinį kartą Lietuvos krepšininkai NBA naujokų biržoje buvo pakviesti 2011 metais, kai „Toronto Raptors“ 5-uoju šaukimu pasirinko Joną Valančiūną, o „Houston Rockets“ mainais gavo 20-ąjį šaukimą Donatą Motiejūną.

A.Gudaitis – dvyliktasis NBA istorijoje naujokų biržoje pašauktas lietuvis.

Šaltinis: http://www.15min.lt/24sek/naujiena/amerika/staigmenu-pazerusioje-nba-naujoku-birzoje-arturas-gudaitis-pasauktas-antrojo-rato-viduryje-873-512105