News

Robertas Javtokas is staying with Zalgiris for another year

July 07, 09:59

Robertas Javtokas ir toliau vilkės žaliai baltą aprangą. LNK žinios pranešė, kad 35 metų 211 cm ūgio vidurio puolėjas pratęsė sutartį su Lietuvos čempionais dar metams.

 

2011 metais į Kauną atvykęs aukštaūgis „Žalgiryje“ žais jau penktąjį sezoną.

R.Javtokas yra įtrauktas į išplėstinį Lietuvos rinktinės kandidatų sąrašą. Specialistai prognozuoja, kad patyręs „centras“ bus galutiniame dvyliktuke.

2014–2015 metų sezoną Eurolygoje R.Javtokas aikštėje vidutiniškai praleisdavo po 23 minutes, pelnydavo 5,7 taško, sugriebdavo 4,3 atšokusio kamuolio ir blokuodavo 0,8 metimo.

LKL pirmenybėse žalgirietis rinkdavo vidutiniškai 7,4 taško ir atkovodavo 5,4 kamuolio.

„Žalgiriui“ kitą sezoną vadovaus Gintaras Krapikas, kuris vis dar laukia Šarūno Jasikevičiaus atsakymo – asistentas turi nuspręsti, kur tęs karjerą.

Žalgiriečių atakoms turėtų diriguoti žodinį susitikimą žaisti Kaune davęs Mantas Kalnietis, nebent įžaidėjas NBA vasaros lygoje įsitvirtins „Indiana Pacers“ klube.

Jameso Andersono išlaikyti „Žalgiriui“ nepavyks, Willo Cherry galimybės likti – miglotos, o Darius Songaila po triumfo LKL baigė karjerą.

Su visais kitais žaidėjais „Žalgiris“ įsipareigojęs sutartimis arba jose numatyta sąlyga, kad klubas sprendžia, ar pasilikti žaidėją.

Tiesa, kauniečiai kol kas atsargiai kalba apie Pauliaus Jankūno ir Artūro Milaknio galimybes kitą sezoną vilkėti „Žalgirio“ aprangą.

Šaltinis: http://www.15min.lt/24sek/naujiena/lietuva/viliojanciu-pasiulymu-atsisakes-robertas-javtokas-lieka-kauno-zalgiryje-875-509986